Profile Picture
  • United States
  • English

About


تایلند که به عنوان "سرزمین لبخندها" نیز شناخته می شود، یکی دیگر از مقاصد محبوب برای تور است. زیبایی های طبیعی این کشور، از سواحل بکر گرفته تا جنگل های سرسبز، آن را به بهشتی برای دوستداران طبیعت تبدیل کرده است. تور تایلند پوکت بدون بازدید از پایتخت شلوغ بانکوک کامل نمی شود، جایی که می توانید شب زنده داری پر جنب و جوش را تجربه کنید و از غذاهای خیابانی لذت ببرید. شهر باستانی آیوتایا و ویرانه های تاریخی سوکوتای نیز از مقاصدی هستند که باید برای علاقه مندان به تاریخ بازدید کنند. و البته هیچ سفری به تایلند بدون بازدید از جزایر زیبای پوکت، سامویی و کرابی کامل نمی شود.

روسیه، بزرگترین کشور جهان، ترکیبی جذاب از تاریخ، فرهنگ و زیبایی های طبیعی را ارائه می دهد. با گشت و گذار در معماری خیره کننده مسکو و عظمت کاخ تزار در سن پترزبورگ، تور روسیه شما را به گذشته خواهد برد. راه آهن معروف ترانس سیبری که مسکو را به ولادی وستوک متصل می کند، تور محبوبی است که شما را در مناظر خیره کننده می برد. فرهنگ غنی روسیه در غذاهای آن نیز منعکس شده است، جایی که می توانید غذاهای سنتی مانند گل گاوزبان و بیف استروگانف را میل کنید.

هند کشوری وسیع و پر از فرهنگ ها، سنت ها و مناظر متنوع است. تور هند ارزان به شما مزه همه چیزهایی که این کشور ارائه می دهد را می دهد. از شهرهای شلوغی مانند دهلی و بمبئی گرفته تا آرامش هیمالیا، چیزی برای همه در هند وجود دارد. تاج محل در آگرا و شهر مقدس بنارس از مقاصد محبوبی هستند که در سفر به هند نباید از دست بدهید. و البته، نمی توان غذاهای لذیذ هندی را که جزء ضروری سفر به این کشور است، فراموش کرد.

دبی که به "شهر طلا" معروف است، برای بسیاری مقصدی رویایی است. قیمت تور دبی ترکیبی عالی از تجمل، ماجراجویی و فرهنگ است. این شهر دارای معماری مدرن چشمگیر است، مانند برج خلیفه، بلندترین ساختمان جهان، و نخل نمادین جمیرا. همچنین می‌توانید هیجان سافاری‌های صحرا، شترسواری و تپه‌بازی را در طول تور خود تجربه کنید. و برای چشیدن فرهنگ سنتی اماراتی، می توانید از منطقه قدیمی دبی با بازارهای شلوغ و بازارهای ادویه دیدن کنید.